Fotokniha – Saal Digital

V dnešní době má každý své fotky uložené především ve svém počítači v elektronické podobě a to je velká škoda! Já osobně si strašně ráda prohlížím stará rodinná alba a vzpomínám – i když nám vzpomínky nikdo nevezme, tak je krásné si je občas v rodinném kruhu s pomocí fotografií připomenout. Navíc v  počítači se také může snadno stát, že vám odejde disk a o fotky přijdete, proto tou největší jistotou, jak mít fotky stále u sebe, je udělat si fotoknihu. Ty se poslední dobou velmi rozšiřují, a proto jsem se i já rozhodla jednu takovou vyzkoušet.

Vybrala jsem si firmu Saal Digital. Nainstalovala jsem si jejich software pro vytvoření fotoknihy který je zdarma a pomocí kterého zvládne její sestavení opravdu každý. Sice chvilinku trvá, než se člověk v prostředí programu zorientuje, ale potom už to jde rychle.

Musím podotknout rychlost dodání, která mě mile překvapila – hotovou fotoknihu jsem měla doma za 4 dny, což je perfektní. Oceňuji také balení, fotokniha vám dorazí ve tvrdé kartonové obálce a navíc je zabalená do tenké průhledné fólie a ještě vložená do pěnového obalu.

Kvalita knihy i tisku je výborná, vazba dobře drží a papír je velmi kvalitní. Já zvolila matný papír, který mohu jedině doporučit. Dlouho jsem váhala jaký zvolit obal knihy a nakonec jsem se rozhodla pro bílou kůži bez vatování. Chtěla jsem vyzkoušet něco nového a kniha v kůži vypadá skvěle! Krásně se hodí pro svatební fotografie. Avšak pro rodinné fotografie bych zvolila klasický tvrdý lesklý přebal.

Kdybych to měla shrnout, tak fotoknihu od firmy Saal Digital jedině doporučuji. Pokud i vy máte zájem své fotky zvěčnit na papír, tak neváhejte a pusťte se do toho! A kdyby náhodou někdo potřeboval se sestavením své fotoknihy pomoct, stačí se na mě obrátit a dáme to společně dohromady.

↑ Zpět na začátek

Tip na vánoční dárek

Přemýšlíte co darovat svým blízkým na vánoce?
Co takhle krásný zážitek a vzpomínky, které zůstanou navždy třeba na zdi v obýváku?
Nabízím dárkové poukazy na exteriérové focení v hodnotě 1.000 Kč nebo 2.500 Kč.

► MÁM ZÁJEM O DÁRKOVÝ POUKAZ ◄