Fotosešit – Saal Digital

A je tady slibovaná recenze na fotosešit od Saal Digitalu.

Už jste si u mě mohli přečíst recenzi na jejich skvělou fotoknihu a taky na fotoobraz. Proč jsem vyzkoušela i fotosešit? Chtěla jsem něco, co můžu mít vždy po ruce, jako takové své osobní portfolio. Vybrala jsem si nejoblíbenější fotografie a šla na to.

Opět jsem pro sestavení sešitu použila program od Saalu, který je naprosto jednoduchý, přehledný a po chvíli se v něm zorientuje každý. 🙂 Zvolila jsem nejvyšší možný počet stránek = 80 stránek ve formátu 13×18 cm, který je pro mě tak akorát velký. Při tomto počtu jde bohužel zvolit jen matný papír, v tomto případě bych příště udělala jedinou změnu a to, že bych si zvolila méně stránkový sešit a použila umělecký papír (ten jde použít jen do 48 stránek). Matný papír se mi u fotosešitu bohužel úplně nelíbí, měla jsem posléze možnost vidět i umělecký a vypadá daleko lépe! 🙂 Každopádně to nic nemění na tom, že zpracování sešitu je jako vždy skvělé a můžu ho jen doporučit. Já z něj mám velkou radost a baví mě, že své fotky můžu mít vždy u sebe.

Ráda bych svým klientům nabídla možnost vytvoření fotoknihy, obrazu či kalendáře. Nebojte se své fotografie zvěčnit, ráda vám s tím pomůžu. Navíc vám na tyto produkty zařídím 10% slevu! 🙂

↑ Zpět na začátek

Tip na vánoční dárek

Přemýšlíte co darovat svým blízkým na vánoce?
Co takhle krásný zážitek a vzpomínky, které zůstanou navždy třeba na zdi v obýváku?
Nabízím dárkové poukazy na exteriérové focení v hodnotě 1.000 Kč nebo 2.500 Kč.

► MÁM ZÁJEM O DÁRKOVÝ POUKAZ ◄