REFERENCE


„Moc děkujeme Sabince za nádherné fotky. I když byla veliká zima vše proběhlo naprosto s klidem a dobrou náladou. Okamžiky, které Sabinka zachytila mluví za vše.
S Emičkou moc děkujeme a těšíme se na další focení s úžasnou fotografkou.“

(rodinná fotografie)
Tereza Šmoldasová a Emička


„Sabinka je velmi šikovná fotografka s neotřelými nápady a také velkou trpělivostí s dětmi. Při focení jsme si užili spoustu srandy a jsme rádi, že se jí podařilo zachytit nás takové jací opravdu jsme.”

(rodinná fotografie)
Marie Dohnalová a Jareček


“O Sabině, mladé nadějné fotografce, jsme se dozvěděli úplnou náhodou a hned jsme si domluvili focení našeho už trošku povyrostlého štěňátka Huga.
Výsledek nás úplně ohromil: nádherné a kouzelné fotečky! A protože jsme za pár měsíců plánovali svatbu – rozhodli jsme se okamžitě a Sabču jsme si vzali i jako svatební fotografku. Byla úžasná, milá a ochotná, přijela hned brzy ráno a máme tedy zdokumentováno úplně vše. Místo pro svatební focení si předem vyzkoušela a měla i spoustu nápadů. Vzpomínky na náš svatební den už nikdy nevyprchají a fotoknihu z jejích fotek si teď prohlížíme znovu a znovu.”

(psí fotografie a svatební fotografie)
Ivana Prokešová


“Velmi trpělivá fotografka s úžasným a empatickým přístupem k naši dceři. Vše měla perfektně připravené a nachystané, velice flexibilní a ochotná při plánování focení, které jsem si moc užila a fotky jsou nádherné. Mohu jen doporučit.”

(newborn fotografie)
Monika Grzywačová


„Pokud si chcete nechat nafotit svého psího mazlíka, vřele doporučuji tuto fotografku. Sabina miluje zvířata a zvířata milují ji, což se promítá do procesu focení i do výsledných fotografií. Musím říct, že spolupráce se Sabkou byla příjemná a fotografie našeho pejska jsou úžasné.”

(psí fotografie)
Kristýna Konečná


„Vždy jsem byla raději tou osobou, která je za fotoaparátem. Ale od té doby, co nás fotí Sabča, jsem nejraději foceným objektem. U focení s ní je vždy skvělá atmosféra, kdy se člověk opravdu nestydí nebo není v žádném případě křečovitý, jak se spousty lidem u focení stává a mnohdy je to pro ně horší než návštěva zubaře. Díky Sabčinému přátelskému přístupu se ale člověk dokáže uvolnit a pak už ani nechce aby focení skončilo. Sabča není jen výborný fotograf velice dobře ovládajíc své řemeslo, ale je i báječný člověk. Ve výsledku jsem pokaždé z fotografií nadšená. Všem vřele doporučuji tuto talentovanou fotografku. Pozvedne obyčejné na neobyčejné!”

(psí fotografie)
Pavlína Plucnarová

↑ Zpět na začátek

Tip na vánoční dárek

Přemýšlíte co darovat svým blízkým na vánoce?
Co takhle krásný zážitek a vzpomínky, které zůstanou navždy třeba na zdi v obýváku?
Nabízím dárkové poukazy na exteriérové focení v hodnotě 1.000 Kč nebo 2.500 Kč.