REFERENCE


„Mé velké díky Sabince. Výsledky její práce jsou úžasné. Bylo nám všem obrovským potěšením a příjemným zážitkem strávit chvíle focení s touto mladou dámou. Těšíme se na další okamžiky zachycené jejím objektivem.“

(rodinná fotografie)
Jitka 


„Moc děkujeme Sabince za nádherné fotky. I když byla veliká zima vše proběhlo naprosto s klidem a dobrou náladou. Okamžiky, které Sabinka zachytila mluví za vše.
S Emičkou moc děkujeme a těšíme se na další focení s úžasnou fotografkou.“

(rodinná fotografie)
Terez a Emička


„Sabinka je velmi šikovná fotografka s neotřelými nápady a také velkou trpělivostí s dětmi. Při focení jsme si užili spoustu srandy a jsme rádi, že se jí podařilo zachytit nás takové jací opravdu jsme.”

(rodinná fotografie)
Marie a Jareček


“O Sabině, mladé nadějné fotografce, jsme se dozvěděli úplnou náhodou a hned jsme si domluvili focení našeho už trošku povyrostlého štěňátka Huga.
Výsledek nás úplně ohromil: nádherné a kouzelné fotečky! A protože jsme za pár měsíců plánovali svatbu – rozhodli jsme se okamžitě a Sabču jsme si vzali i jako svatební fotografku. Byla úžasná, milá a ochotná, přijela hned brzy ráno a máme tedy zdokumentováno úplně vše. Místo pro svatební focení si předem vyzkoušela a měla i spoustu nápadů. Vzpomínky na náš svatební den už nikdy nevyprchají a fotoknihu z jejích fotek si teď prohlížíme znovu a znovu.”

(psí fotografie a svatební fotografie)
Ivana 


“Velmi trpělivá fotografka s úžasným a empatickým přístupem k naši dceři. Vše měla perfektně připravené a nachystané, velice flexibilní a ochotná při plánování focení, které jsem si moc užila a fotky jsou nádherné. Mohu jen doporučit.”

(newborn fotografie)
Monika


„Pokud si chcete nechat nafotit svého psího mazlíka, vřele doporučuji tuto fotografku. Sabina miluje zvířata a zvířata milují ji, což se promítá do procesu focení i do výsledných fotografií. Musím říct, že spolupráce se Sabkou byla příjemná a fotografie našeho pejska jsou úžasné.”

(psí fotografie)
Kristýna 


„Vždy jsem byla raději tou osobou, která je za fotoaparátem. Ale od té doby, co nás fotí Sabča, jsem nejraději foceným objektem. U focení s ní je vždy skvělá atmosféra, kdy se člověk opravdu nestydí nebo není v žádném případě křečovitý, jak se spousty lidem u focení stává a mnohdy je to pro ně horší než návštěva zubaře. Díky Sabčinému přátelskému přístupu se ale člověk dokáže uvolnit a pak už ani nechce aby focení skončilo. Sabča není jen výborný fotograf velice dobře ovládajíc své řemeslo, ale je i báječný člověk. Ve výsledku jsem pokaždé z fotografií nadšená. Všem vřele doporučuji tuto talentovanou fotografku. Pozvedne obyčejné na neobyčejné!”

(psí fotografie)
Pavlína 

↑ Zpět na začátek

Tip na vánoční dárek

Přemýšlíte co darovat svým blízkým na vánoce?
Co takhle krásný zážitek a vzpomínky, které zůstanou navždy třeba na zdi v obýváku?
Nabízím dárkové poukazy na exteriérové focení v hodnotě 1.000 Kč nebo 2.500 Kč.

► MÁM ZÁJEM O DÁRKOVÝ POUKAZ ◄